Vaste kracht in de bediening

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vaste kracht in de bediening.

Hotel Karsten te Norg is een begrip in de wijde omgeving en zelfs buiten de landsgrenzen. Ons etablissement bestaat uit 21 hotelkamers, een restaurant met 80 couverts, 2 terrassen en 2 zalen. We zijn alle dagen van het jaar open.

Jij ontvangt onze gasten hartelijk en vriendelijk. Jij straalt de gastvrijheid uit waar wij als Hotel Karsten voor staan. Door jou voelt de gast zich bij ons thuis. Je kunt goed zelfstandig werken en schakelen wanneer dat nodig is, maar je bent vooral ook collegiaal en passend in ons team. Je doet je werk met passie en inzet. Het belang van onze gasten staat voorop.

Hotel Karsten is onlangs overgenomen door Freddy en Evelyn, ondernemers met een missie en hart voor de zaak. Je komt te werken in een klein, maar zeer enthousiast team en draagt derhalve een grote mate van verantwoordelijkheid, waar jij goed mee om weet te gaan.
Wij willen daarom graag mensen aan ons binden om zo een vast en goed geolied team op te kunnen bouwen. Bij Hotel Karsten staat plezier, collegialiteit en voldoening in je werk voorop.

Het betreft een contract vanaf 12, aantal uren in overleg. Met uitzicht op een vast contract, waarbij de werktijden in overleg zullen worden vastgelegd. Ben jij iemand die goed in ons team past en het “Hotel Karsten-gevoel” weet uit te dragen, maar ook actief meedenkt om jongere generaties aan ons te binden? Dan bieden wij jou een fijne werkplek in een mooi en dynamisch bedrijf met een rijke historie.

Wij bieden jou:

 • Salaris conform CAO
 • Een werkplek bij een mooi familiebedrijf met een lange historie en een goede naam
 • Je komt in een hecht en enthousiast team te werken, met hart voor de zaak
 • Wij streven naar een vast of vroegtijdig ingepland rooster
 • Er is voldoende ruimte voor je eigen creativiteit en input: meedenken en ideeën ontwikkelen wordt gewaardeerd
 • Je werkt in een 24-uurs bedrijf waar elke dag anders is

Jij bent:

 • Gastvrij, met een gulle lach en toont oprechte interesse in het verhaal van onze gasten
 • Sociaal en communicatief vaardig
 • Zelfstandig werkend met verantwoordelijkheidsgevoel
 • Stressbestendig en je kunt snel schakelen wanneer onverwachts de terrassen vollopen
 • Je denkt actief mee om ons bedrijf goed op de kaart te zetten en de gast nog beter te kunnen bedienen

Soort dienstverband: Voltijd, met uitzicht op onbepaalde tijd.

Interesse?

Neem contact op met Hotel Karsten t.n.v. dhr. F.M. de Vries of mail je CV naar info@hotelkarsten.nl

Direct contact opnemen